Πρόγραμμα Τηλεόρασης - Σάββατο 30 Μαρτίου 2024
Δες τι παίζει αυτή αυτό το Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 και βρες το αναλυτικό πρόγραμμα για όλα τα ελεύθερα κανάλια της Ελληνικής τηλεόρασης. Εδώ θα ενημερωθείς σχετικά με τις ταινίες, σειρές και τις εκπομπές που μπορείς να παρακολοθήσεις τη συγκεκριμένη ημέρα για το κάθε κανάλι ξεχωριστά. Αν θέλεις να δεις τι παίζει στην TV και τις υπόλοιπες ημέρες της εβδομάδας επέλεξε την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει από το μενού που ακολουθεί.
Όλα τα Κανάλια
Επέλεξε το κανάλι που σε ενδιαφέρει για να δεις το πρόγραμμα για τη συγκεκριμένη ημέρα
Ταινίες της Ημέρας
Ακολουθεί λίστα με τις ταινίες που θα προβληθούν αυτό το Σάββατο 30/3 στην τηλεόραση
Πρόγραμμα της Ημέρας
Δες τι παίζει το Σάββατο 30/3 στο κάθε κανάλι ξεχωριστά
05:30 - MEGA Σαββατοκύριακο
08:50 - Όλα για τη Ζωή Μας
09:50 - Χαμογέλα και Πάλι!
12:45 - Ειδήσεις
13:40 - Ακόμα δεν Είδες Τίποτα
16:00 - Η Αρχόντισσα και ο Αλήτης
18:20 - Ειδήσεις
18:30 - The Chase
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Mega Αθλητικά Powered By Stoiximan
20:50 - Καιρός
21:00 - Ο Θόδωρος και το Δίκανο
23:20 - Ο Τιμωρός (The Punisher)
01:50 - Ένας και Μοναδικός (The One)
04:20 - Camera Cafe
05:00 - MEGA Σαββατοκύριακο
07:45 - Oddbods
08:10 - Booba
08:30 - Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
10:15 - The Croods: Family Tree
11:10 - Σχέδιο Διάσωσης (Extinct)
13:10 - Stars System
14:10 - Two And A Half Men
15:00 - Ειδήσεις
15:15 - Ειδήσεις
15:30 - Παπαφλέσσας
18:30 - Τροχός Της Τύχης
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Καιρός
22:50 - Μπάτμαν: Η Αρχή (Batman Begins)
01:45 - Μια Μικρή Χάρη (A Simple Favor)
06:15 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:45 - Κρατάς Μυστικό;
07:45 - Οικογενειακές Iστορίες
09:50 - Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 - Alpha News
13:50 - Καλύτερα δε Γίνεται!
16:40 - Kitchen Lab
17:40 - Ειδήσεις
17:50 - Το Σόι Σου
18:50 - Ειδήσεις
20:00 - J2US – Just the 2 of Us
02:00 - Γιατί Αυτόν; (Why Him?)
05:30 - Στούντιο με Θέα
09:50 - I Love Σου Κου
13:00 - Ειδήσεις
13:50 - Ειδήσεις
14:00 - Υγεία Πάνω απ’ Όλα
15:00 - Άκρως Οικογενειακόν
16:30 - Μια Τρελλή… Τρελλή Οικογένεια
18:45 - Ειδήσεις
21:00 - Βινύλιο (Vinυλιο)
22:45 - The 2night Show
03:00 - Το πιο Γλυκό μου Ψέμα
04:00 - Ιατρικό Απόρρητο
05:00 - Της Ελλάδος τα Παιδιά
06:00 - Τώρα Μαζί
09:50 - Επί Τόπου
13:00 - Ειδήσεις
13:45 - Chef στην Κουζίνα σας
14:45 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 - Next Please
17:45 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
18:45 - Ειδήσεις
20:00 - Ο Μελέτης στην Άμεσο Δράση
22:00 - Σέρλοκ Χολμς (Sherlock Holmes)
00:45 - Εισβολή (The Invasion)
02:30 - UglyDolls: Τα Ασχημογλυκούλια
04:30 - Chef στην Κουζίνα σας
05:15 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
05:30 - Καλημέρα
09:40 - Οι Δεκατιανοί
11:40 - Γεια σου
13:30 - Skai – Δελτίο στη Νοηματική
14:00 - Ειδήσεις
14:45 - House M.D. – Ιατρικές Υποθέσεις
16:45 - Γειτονιές στο Πιάτο
17:45 - Happy Traveller
18:40 - Οι Πανθέοι
19:50 - Ειδήσεις
20:55 - Eco News By ΔΕΗ
21:00 - Μια Ελληνίδα στο Χαρέμι
02:45 - FBI
04:45 - Happy Traveller
05:30 - Ειδήσεις
06:05 - Σαββατοκύριακο από τις 6
10:00 - Δύο στις 10
12:00 - ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 - Όταν Λείπει η Γάτα!
14:20 - 3ος Όροφος
14:30 - Τα Καλύτερά μας Χρόνια
16:00 - Μπαμπά-δες
17:00 - ΕΡΤ Backstage
19:15 - Πες τη Λέξη
20:00 - Η Τούρτα της Μαμάς
21:00 - Νύχτα Στάσου – Μουσική Εκπομπή
02:40 - Μπαμπά-δες
04:30 - Πες τη Λέξη
07:00 - Από Πέτρα και Χρόνο
07:30 - Ταξιδεύοντας με τη Μάγια
08:30 - Στην Κουζίνα των Μεταναστών
09:00 - Στην Κουζίνα των Μεταναστών
09:30 - Απόντες
10:30 - Τα Δελφινάκια του Αμβρακικού - Eπεισόδιο 9
11:00 - Αξέχαστες Κωμωδίες – ΕΡΤ Αρχείο
11:30 - Οι Αναιδέστατοι – ΕΡΤ Αρχείο
13:00 - Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Δημήτρης Πικιώνης - Ελιµπίσθηκα το ανέφικτο»
13:30 - Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων ΕΡΤ Αρχείο - «Κωνσταντίνος Δοξιάδης - Ένας ρομαντικός του πραγματισμού»
14:00 - Μουσική Παντού
15:00 - Μουσικές του Κόσμου
16:00 - Ζακέτα να Πάρεις
17:00 - Αξέχαστες Κωμωδίες – ΕΡΤ Αρχείο
17:30 - Οι Αναιδέστατοι – ΕΡΤ Αρχείο
19:00 - Οι Έλληνες – ΕΡΤ Αρχείο
20:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
21:00 - Ο Έρωτας του Οδυσσέα
00:45 - Οι Έλληνες – ΕΡΤ Αρχείο
01:45 - Μουσική Παντού
02:40 - Μουσικές του Κόσμου
04:30 - Ζακέτα να Πάρεις
09:00 - Μουκ
09:25 - Αν Ήμουν Ζώο
09:35 - Ζιγκ και Σάρκο
10:00 - Πιρατα Και Καπιτανο
12:00 - Auto Moto ΕΡΤ
13:00 - Περίμετρος
14:00 - Το Αλάτι Της Γης
16:00 - The Game – ΕΡΤ 3
17:00 - Sports.doc
17:15 - BasketLeague
20:00 - Sports.doc
20:15 - Βόλεϊ Final 4 Κυπέλλου Ανδρών Λάρισα - Τελικός
22:30 - Digger
00:01 - Στον Καναπέ (En Terapia)
00:45 - Σεξ και Μουσική (Sex & Music)
02:30 - Το Αλάτι Της Γης
06:00 - Πέτα τη Φριτέζα
07:00 - Μην Ψαρώνεις
08:00 - Εργαζόμενη Γυναίκα
09:00 - Η Αγορά Σήμερα
13:00 - Λίτσα. Com
14:00 - Λίτσα. Com
15:00 - Οι Μεν και οι Δεν
16:00 - Μην Ψαρώνεις
17:00 - Πέτα τη Φριτέζα
18:00 - Εργαζόμενη Γυναίκα
19:00 - Εργαζόμενη Γυναίκα
21:00 - Criminal Minds
22:00 - Criminal Minds
05:30 - Επανάληψη Προγράμματος
09:25 - Σαν Σήμερα Στην Πολιτική
09:30 - Φοιτητιβίσματα
10:00 - Εκπαιδευτική Τηλεόραση
11:00 - Βουλή επί 7
12:30 - Διαβουλεύσεις
14:00 - Έλληνες Αειναύτες
14:30 - Αστικό Τοπίο
15:00 - Ένας Μοντέρνος Παυσανίας
15:30 - Ο Λόγος της Γραφής ΙΙ
16:00 - Η Εξόριστη Ελληνική Τέχνη
17:00 - Βιβλιοβούλιο
19:00 - Σε Προσκυνώ Γλώσσα
20:00 - Λόγω Τέχνης
20:30 - Ιστορίες των Αθηνών
21:30 - Τα Αρχεία Αποκαλύπτουν
23:00 - Moonlight
01:00 - Μικροκύματα: Σύγχρονο Ελληνικό Animation
02:00 - Θεατροσκόπιο
04:00 - Επανάληψη Προγράμματος
06:00 - iCarly
06:30 - Victorious
07:00 - Bubble Guppies
07:30 - Team Umizoomi
08:00 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
08:30 - Sylvanian Families
09:00 - Οι Περιπέτειες του Πάντινγκτον
09:30 - Baby Shark’s Big Show!
10:00 - Τα Στρουμφάκια
10:30 - Paw Patrol
11:30 - LOL Surprise
12:00 - Transformers
12:30 - 44 Γάτες
13:00 - Ο Άλβιννν!!! και η Παρέα του
13:30 - Kung Fu Panda
14:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 - Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
15:40 - Fanboy and Chum Chum
16:05 - Rusty Rivets
16:30 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
17:00 - Paw Patrol
17:30 - Top Wing
18:00 - Ο Άλβιννν!!! και η Παρέα του
18:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:00 - Monster High
19:30 - The Casagrandes
20:00 - Μπάκουγκαν (Bakugan)
20:30 - Πάουερ Ρέιντζερς
21:00 - Χελωνονιντζάκια
21:30 - Άβαταρ
22:30 - Spyders
23:00 - Drake and Josh
23:30 - Hunter Street
00:01 - School of Rock
00:30 - Victorious
01:00 - iCarly
01:25 - Χένρι ο Επικίνδυνος
01:50 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
02:15 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
02:40 - iCarly
04:00 - Big Time Rush
04:20 - Hunter Street
04:45 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν