Πρόγραμμα Τηλεόρασης - Δευτέρα 1 Απριλίου 2024
Δες τι παίζει αυτή αυτή τη Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 και βρες το αναλυτικό πρόγραμμα για όλα τα ελεύθερα κανάλια της Ελληνικής τηλεόρασης. Εδώ θα ενημερωθείς σχετικά με τις ταινίες, σειρές και τις εκπομπές που μπορείς να παρακολοθήσεις τη συγκεκριμένη ημέρα για το κάθε κανάλι ξεχωριστά. Αν θέλεις να δεις τι παίζει στην TV και τις υπόλοιπες ημέρες της εβδομάδας επέλεξε την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει από το μενού που ακολουθεί.
Όλα τα Κανάλια
Επέλεξε το κανάλι που σε ενδιαφέρει για να δεις το πρόγραμμα για τη συγκεκριμένη ημέρα
Ταινίες της Ημέρας
Ακολουθεί λίστα με τις ταινίες που θα προβληθούν αυτή τη Δευτέρα 1/4 στην τηλεόραση
Πρόγραμμα της Ημέρας
Δες τι παίζει τη Δευτέρα 1/4 στο κάθε κανάλι ξεχωριστά
05:30 - Κοινωνία Ώρα Mega
08:15 - Mega Καλημέρα
10:00 - Πάμε Δανάη!
12:30 - Ειδήσεις
13:30 - Ελένη
15:50 - Live News
18:00 - Ειδήσεις
18:30 - The Chase
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Mega Αθλητικά powered by Stoiximan
20:50 - Καιρός
21:00 - Η Γη της Ελιάς
22:50 - Το Ναυάγιο
00:10 - Μεγάλη Εικόνα
04:30 - Φιλοδοξίες
05:00 - Κοινωνία Ώρα Mega
06:15 - MasterChef 2024
08:45 - Breakfast@Star
11:45 - Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 - Ντετέκτιβ Μονκ
15:00 - Ειδήσεις
15:45 - Ειδήσεις
15:50 - Shopping Star
17:30 - Cash or Trash
18:30 - Τροχός Της Τύχης
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Star Καιρός
21:00 - MasterChef 2024
06:15 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:45 - Οικογενειακές Iστορίες
07:45 - Happy Day στον Alpha
10:00 - Super Κατερίνα
13:00 - Το Σόι Σου
14:00 - Ειδήσεις
14:50 - T-Live
16:35 - Ειδήσεις
16:45 - Αμφιβολίες
17:45 - Οικογενειακές Iστορίες
18:50 - Ειδήσεις
20:00 - Alpha-Ο Παράδεισος των Κυριών
21:00 - Σασμός
22:40 - Ο Σκαραβαίος
00:30 - The Call
05:45 - Καλημέρα Ελλάδα
09:50 - Το Πρωινό
13:00 - Ειδήσεις
13:30 - Τώρα για το Μέλλον
13:50 - Ειδήσεις
14:00 - Κωνσταντίνου και Ελένης
15:00 - Ρουκ Ζουκ
16:15 - Το Καφέ Της Χαράς
17:30 - 5 x 5
18:45 - Ειδήσεις
20:00 - Ράδιο Αρβύλα / Οι Boomers
21:00 - Η Μάγισσα
22:30 - Παγιδευμένοι
00:01 - The 2night Show
02:00 - 5 x 5
03:00 - Ρουκ Ζουκ
04:00 - Ιατρικό Απόρρητο
05:00 - Της Ελλάδος τα Παιδιά
06:00 - Ώρα Ελλάδος
09:50 - Πρωινό Σου Σου
13:00 - Ειδήσεις
14:00 - Οδός Ζαρίφη
15:30 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:45 - Ειδήσεις
16:00 - Ο Μπούφος
17:45 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
18:45 - Ειδήσεις
20:00 - La Promesa: Η Υπόσχεση
20:00 - La Promesa: Η Υπόσχεση
02:15 - Η Δίκη στο Open
03:45 - Οδός Ζαρίφη
05:15 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
05:30 - Πρώτη Εικόνα
06:00 - Σήμερα
09:50 - Αταίριαστοι
11:50 - Fay’s Time
13:40 - Ειδήσεις
14:00 - Ειδήσεις
16:15 - My Style Rocks
18:45 - Μονομάχος
19:50 - Ειδήσεις
21:00 - Survivor 2024
01:00 - FBI
03:00 - Deadly Women
04:00 - Happy Traveller
05:00 - Πρώτη Εικόνα
05:30 - Ειδήσεις
06:05 - Συνδέσεις
10:00 - Πρωίαν Σε Είδον
12:00 - ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
14:00 - ΠΟΠ Μαγειρική
15:00 - Στούντιο 4
19:10 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
20:15 - Switch
21:15 - 3ος Όροφος
21:45 - Κάνε ότι Κοιμάσαι ΙΙ
22:45 - Η Παραλία
23:45 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
00:50 - Ξένη Σειρά
01:45 - Πρωίαν Σε Είδον
03:30 - Στούντιο 4
06:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
07:00 - Από Πέτρα και Χρόνο
07:30 - Ταξιδεύοντας με τη Μάγια
08:30 - Νηστικό Αρκούδι
09:30 - Η Ιστορία Των Χρόνων Μου
10:30 - Δεν θα Μου Κάνετε το Σπίτι…
11:00 - Εξ’ αδιαιρέτου
11:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
13:00 - Ο Ζητιάνος – ΕΡΤ Αρχείο
14:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
16:00 - Έρωτας όπως Έρημος
17:00 - Δεν θα Μου Κάνετε το Σπίτι…
17:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
19:00 - Παρασκήνιο
20:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
22:00 - Συναντήσεις
23:00 - Screw
01:00 - Παρασκήνιο
02:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
03:30 - Έρωτας όπως Έρημος
04:20 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
05:30 - 45 Μάστοροι 60 Μαθητάδες
07:00 - Μουκ
07:20 - Πιρατα Και Καπιτανο
07:35 - Αν Ήμουν Ζώο
07:45 - Ζιγκ και Σάρκο
10:00 - Μέρα με Χρώμα
13:00 - Περίμετρος
14:00 - Ο Λουστράκος
16:00 - Ο Κόσμος των ΣΠΟΡ
18:00 - Η Τέχνη του Δρόμου
19:00 - Ένθετο
20:00 - Sports.doc
20:15 - BasketLeague
22:15 - Τζάμπολ
23:00 - Βίλατζ Γιουνάιτεντ
00:01 - Art Week
02:00 - Μέρα με Χρώμα
03:30 - Περίμετρος
06:00 - Πέτα τη Φριτέζα
07:00 - Μην Ψαρώνεις
08:00 - Εγκλήματα
09:00 - Η Αγορά Σήμερα
13:00 - Λίτσα. Com
15:00 - Οι Μεν και οι Δεν
16:00 - Μην Ψαρώνεις
17:00 - Πέτα τη Φριτέζα
18:00 - Εγκλήματα
19:30 - Άγριες Μέλισσες
21:00 - Criminal Minds
05:00 - Άγριες Μέλισσες
05:30 - Επανάληψη Προγράμματος
08:30 - Έλληνες Αειναύτες
08:55 - Σαν Σήμερα Στην Πολιτική
09:00 - Πρωινή Επισκόπηση
10:00 - Κοινοβουλευτικό Έργο
22:00 - Συνάντηση
23:00 - Ο Μανάβης
00:30 - Μαγικός Φανός
01:00 - Πρωινή Επισκόπηση
02:00 - Επανάληψη Προγράμματος
06:00 - iCarly
06:30 - Victorious
07:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
07:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:30 - Bubble Guppies
09:25 - Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
10:15 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
10:40 - Rusty Rivets
11:00 - Paw Patrol
11:30 - Top Wing
12:00 - Wallykazam!
13:00 - 44 Γάτες
13:30 - Ο Άλβιννν!!! και η Παρέα του
14:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 - Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
15:00 - Sylvanian Families
15:25 - Chi Chi Love
15:40 - Rusty Rivets
16:05 - Trotties
16:30 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
17:00 - Paw Patrol
18:00 - Ο Άλβιννν!!! και η Παρέα του
18:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:00 - Kamp Koral
19:30 - The Loud House
20:00 - Μπάκουγκαν (Bakugan)
20:30 - Πάουερ Ρέιντζερς
21:00 - Χελωνονιντζάκια
21:30 - Άβαταρ
22:30 - Spyders
23:00 - Drake and Josh
23:30 - Hunter Street
00:01 - School of Rock
00:30 - Victorious
01:00 - iCarly
01:25 - Χένρι ο Επικίνδυνος
01:50 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
02:15 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
02:40 - iCarly
03:05 - Victorious
03:30 - Χένρι ο Επικίνδυνος
03:55 - Big Time Rush
04:20 - Hunter Street
04:45 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν